недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 2
home Познати

И ТОА ГО НАПРАВИ! Беквалац се одлучи на овој чекор – трета среќа (ФОТО)

И ТОА ГО НАПРАВИ! Беквалац се одлучи на овој чекор – трета среќа (ФОТО)

Модната дизајнерка Кристина Беквалац споделува многу работи со своите следбеници, како од деловниот така и од приватниот живот.

Овој пат, таа изненади многумина со објавување објава која всушност се однесува на вакцинацијата против коронавирус. Познато е дека мислењата за вакцината се поделени.

Сепак, креаторката нема проблем отворено да го каже својот став, што го направи неодамна.

Таа откри дека ја примила и третата доза на вакцината, која ја документирала со фотографија, на која се гледа како држи памук во раката.

„Трета доза“, напиша Кристина.

Еве како тоа изгледаше:

Најнови вести

Коронавирус