вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

И таа има бемка како Карлеуша: Протече домашното видео на Сандра Африка, пејачката во паника реши на овој начин да се брани

И таа има бемка како Карлеуша: Протече домашното видео на Сандра Африка, пејачката во паника реши на овој начин да се брани

Порно видео снимка од Сандра Африка овие денови кружи на социјалните мрежи и на сајтовите за возрасни.

Видео снимката е направена во спална соба во која наводно пејачката лежела на креветот и се допирала по целото тело, а најмногу околу интимните делови.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Според видео снимката се гледа дека таа не се снимала за самата себе, туку за некој друг на кое веројатно му го пратила.

По ова се огласи и самата пејачка која сето ова го демантираше.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

-Тоа на видео снимката не сум јас. Девојката воопшто не личи на мене. Исто така по сите детали лесно се забележува дека станува збор за друга девојка. Јас имам и бемка помеѓу градите и тетоважи по рацете. Само слеп и будала може да каже дека сум јас, вели Африка.

 

View this post on Instagram

 

🛥🌞💆‍♀️

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Коронавирус