недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

И се скинало јажето кога сакала да се обеси- српската пејачка Ана Николиќ со шокантна изјава (ФОТО)

И се скинало јажето кога сакала да се обеси- српската пејачка Ана Николиќ со шокантна изјава (ФОТО)

И додека сите коментираат за Евровизија, пејачката Ана Николиќ ги шокираше фановите на социјалните мрежи објавувајќи несекојдневна фотографија.

Имено таа сподели фотографија на која пишува „Ако планирате да се обесите прво да ослабете. Мене повторно ми се скина јажето“.

Оваа порака иако ги загрижи фановите, сепак е знак дека пејачката е свесна за своите килограми и знае да се шегува на своја сметка.

 

View this post on Instagram

 

Dobro jutro!??????

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Коронавирус