четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

И Сани се проба на „Тик-Ток“ ама од бујното и длабоко деколте друго и не беше важно (фото)

И Сани се проба на „Тик-Ток“ ама од бујното и длабоко деколте друго и не беше важно (фото)

Социјалните мрежи на многумина ни станаа главна алатка без која не може да се помине секојдневието, особено сега кога на социјалниот живот веќе подзаборавивме и како изгледа.

Мнеѓу повеќето начини за разведрување и виртуелна забава се и апликациите, а особено популарна е „Тик –Ток“.

И пејачката Сани Гроздановска реши малку да си поигра и да биде Адел, односно да ја запее „Hello“.

Со црни очила за сонце на лицето и впечатлив црвен кармин на усните, атрактивната Сани изгледаше доминантно и впечатливо, но она што најмногу поривлече внимание беше нејзиното длабоко и бујно деколте.

Иако беше облечена во едноставна кежуал маичка, пред она што мајката природа и го дала на Сани, едносатвно не може да се замижи.

Коронавирус