сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 7
home Познати

И рекоа дека се здебелила, па им возврати со фотографија во танга и сите ги замолкна (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ, поради здравствени проблеми одлучи да направи пауза во кариерата за да ги одмори гласните жици.
И рекоа дека се здебелила, па им возврати со фотографија во танга и сите ги замолкна (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ, поради здравствени проблеми одлучи да направи пауза во кариерата за да ги одмори гласните жици.

Take me back to #cuba ?? #nofilter #varadero #playaalameda #iberostarvaradero #milicatodorovic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Медиумите веќе некое време упорно пишуваат дека таа е здебелена, но Милица тоа очигледно не ја погодува, па на сите душогрижници им одговори со фотографија на која позира по бикини, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус