недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

И познатите „полудеа“ по новата апликација, па ја испробаа: Сека Алексиќ и Саша Ковачевиќ како баба и дедо (ФОТО)

И познатите „полудеа“ по новата апликација, па ја испробаа: Сека Алексиќ и Саша Ковачевиќ како баба и дедо (ФОТО)

Популарната апликација „Face App“ ги излуде сите, па многу од познатите личности не можеа сда одолеат па ја испробаа.

Една од нив беше Сека Алексиќ која заедно објави фотографија со својот сопруг како ќе изгледаат за 40 години, па изгледа се исплаши, па на  фотографијата напиша „леле“, и ја објави на Инстаграм.

Ито така и српскиот згоден пејач Саша Коваќевиќ го направи истото па еве како изгледаше:

Коронавирус