четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 17
home Познати

И потонаа сите бродови: Пејачката нема пари и живее во минус, а фановите мислеа дека е една од побогатите (ФОТО)

Српската пејачка неодамна во јавноста откри детали од нејзиниот приватен живот, поточно од нејзината финансиска состојба со што многумина нејзини фанови останаа во шок.
И потонаа сите бродови: Пејачката нема пари и живее во минус, а фановите мислеа дека е една од побогатите (ФОТО)

Имено пејачката откри дека нема пари и дека на нејзината сметка скоро секогаш е во минус.

Иако важи за скромна пејачка и знае да раководи со парите, Рада Манојловиќ ја шокираше јавноста со изјавата дека нема пари.

-Секогаш сум во минус, малку но во минус. А секако тој минус го покривам со бакшишот кој го заработувам на свирките, вели Манојловиќ.

Пејачката вели и дека знае да готви, но сепак нејзината постара сестра е подобра во тоа бидејќи има повеќе време за тоа.

-За се во животот ти треба рутина, пракса и време, па и за готвењето, а јас немам време за тоа. Мојата сестра е подобра во тоа, потенцираше Рада.

Најнови вести

Коронавирус