сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 12
home Познати

И подметнале нешто во пијачката па имаше с*кс со три момчиња- познатата водителка се врати на екраните, но видеото се уште не е избришано

И подметнале нешто во пијачката па имаше с*кс со три момчиња- познатата водителка се врати на екраните, но видеото се уште не е избришано

Откако некое време познатата хрватска водителка се криеше далеку од очите на јавноста овие денови таа повторно се појави во медиумскиот етер препознавајќи ја сите во јавноста.

Станува збор за познатата хрватска манекенка и лото девојка Тина Катаниќ која се појави во новото шоу „Ѕвездите под хипноза“. Згодната русокоса облечена во работничка униформа ги мамеше погледите на сите телевизиски гледачи, особено откако зеде да меша малтер и да извршува градежни работи со кацига на себе.

Таа додека го мешаше малтерот целото време беше на високи потпетици, а работниците подзинаа кога малтерот го правеше со миксер за домашна употреба.

Инаку таа кариерата ја започна во 2005 година, стана ултра популарна во земјата, а во 2015 година се најде во центарот на секс скандал со три момчиња.

Во јавноста тогаш се појави видео на кое таа лежи гола со три момчиња кои се обидуваат да ја натераат орално да ги задоволи, а потоа и сексуално.

Таа сите момчиња ги познавала, а се сомневала и дека во пијачката и подметнале нешто… видеото се уште кружи по порно сајтовите, но таа по четири годишна пауза реши да се врати на малите екрани.