понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 91
home Познати

И оваа пејачка ќе земе снаа од истата куќа: Сестрата на Богдана Родиќ во тајна врска со овој млад пејач чија мајка е попозната и од Цеца

И оваа пејачка ќе земе снаа од истата куќа: Сестрата на Богдана Родиќ во тајна врска со овој млад пејач чија мајка е попозната и од Цеца

Српските медиуми никако да престанат да пишуваат за наводната врска помеѓу синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ и сестрата на Богдана Родиќ која веќе е сопруга на синот на Цеца.

-Се запознале уште минатата зима на Копаоник кога Бојана Родиќ му фрлила око на Стефан и го направила првиот чекор. Тогаш си размениле и броеви и започнале да се допишуваат и истото траело подолго време. Дури по неколку месеци двајцата излегле, а од тогаш и се заедно вели близок извор до Стефан и Бојана.

 

View this post on Instagram

 

Wedding vibes ?

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

Изворот додава дека таа поради Стефан повеќе време поминува во Белград.

Освен тоа таа не го запоставила ниту семејниот бизнис па често со комбе разнесува пилиња од Титл до пазарот во Борчи.

 

View this post on Instagram

 

? @jat_fashion_room

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

Стефан дури добил и покана за свадбата на Богдана и Вељко, но тој во истиот период бил во Америка со што не присуствувал на свадбата на деценијата.

 

View this post on Instagram

 

Do what you like, like what you do ??‍♀️

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

 

View this post on Instagram

 

Ne sanjaj svoj zivot, nego zivi svoje snove. ?

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

Коронавирус