сабота, 6. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

И на 48 години зрачи невиден сексапил: Згодната Талија остава без здив (ФОТО)

И на 48 години зрачи невиден сексапил: Згодната Талија остава без здив (ФОТО)

Талија ги насочи сите погледи кон себе на синоќешното доделување на Латино Греми наградите.

На манифестацијата во Лас Вегас, 48-годишната пејачка и актерка, кај нас позната по улогата на „Росалинда“, заведуваше во две сексапилни креации.

Талија пристигна облечена во црвена креација од либанскиот дизајнер Жан-Луис Сабаџи и салонки од Кристијан Лобутин.

 

Најнови вести

Коронавирус