недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 55
home Познати

И на 40 години се стегна во хеланки: Кога Антонија вежба во теретана, на мажите им пропаѓа тренингот (ФОТО)

И на 40 години се стегна во хеланки: Кога Антонија вежба во теретана, на мажите им пропаѓа тренингот (ФОТО)

Тешко кој би помислил дека хрватската пејачка Антонија Шола има 40 години и е во петтата животна деценија.

Според изгледот, ретко кој би и ги дал годините на оваа атрактивна дама полна со младешка енергија.

Шола е активен корисник на социјалните мрежи, особено на Инстаграм, каде објави серија нови фотографии кои се празник за очи да посилниот пол.

Имено, таа се стегна во ултра тесна спортска облека, а претпоставуваме дека на припадниците на посилниот пол кои се нашле таму во моментот, им пропаднал тренингот.

ЕУРО 2020

Македонија