понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 54
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

И на 22 години можеш да легнеш покрај мајка ти: Синот на Цеца сподели емотивно видео, додека пејачката лежеше без грам шминка (ВИДЕО)

И на 22 години можеш да легнеш покрај мајка ти: Синот на Цеца сподели емотивно видео, додека пејачката лежеше без грам шминка (ВИДЕО)

Синот на Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави емотивна видео снимка со својата мајка од семејниот дом на Дедиње.

Пејачката на видео снимката позира без грам шминка на себе, додека Вељко лежи во нејзината прегратка, а потоа и им се обрати на своите следбеници на Инстаграм.

-И со 22 години можеш да легнеш покрај мајка ти, напиша Вељко на својот Инстаграм профил.

Коронавирус