петок, 10. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

И менаџерот на Карлеуша се огласи за секс скандалот: Еве што откри (ФОТО)

И менаџерот на Карлеуша се огласи за секс скандалот: Еве што откри (ФОТО)

Секс-скандалот во кој јавноста ги виде експлицитните фотографии и наводните преписки помеѓу српската пејачка, Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а последен околку оваа сага сае огласил и менаџерот на пејачката кој само кратко порачал дека „никој не се разведува“.

-Ги молам сите медиуми кои со денови се изживуваат со Јелена, Душко и нивните семејства, да запрат во таа крволочна намера. На сите колеги и пријатели на Јелена и Душко само сакам да им се заблагодарам на поддршката. И да, никој не се разведува, напишал тој на Твитер.

Парламентарни избори 2020