сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 19
home Познати

И меѓу ѕвездите има “изроди“: Ова се најчудните навики на славните (ВИДЕО)

И меѓу ѕвездите има “изроди“: Ова се најчудните навики на славните (ВИДЕО)

Сите ние имаме некоја чудна навика, а бидејќи и славните се само луѓе, истото може да се каже и за нив.

Знаевте ли дека Кети Пери толку многу се плашела од заболекари, што ги миела забите дури 6 пати дневно?

Џони Деп, пак, собира Барби кукли и според некои извори веќе имал толку многу, што морал да ги смести во посебна просторија.

Погледнете го видеото и дознајте за најчудните навики на славните.

Најнови вести