сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 70
home Познати

И избега победата на Евровизија пред нос, но фановите не жалат- ги почести топлес на плажа, а нејзиниот задник ќе ве хипнотизира (ФОТО)

И избега победата на Евровизија пред нос, но фановите не жалат- ги почести топлес на плажа, а нејзиниот задник ќе ве хипнотизира (ФОТО)

Пред само неколку месеци се одржа најпопуларното музичко шоу во Европа кое го следеше речиси целиот свет.

Нема човек што не се сеќава на претставничката на Кипар оваа година сексапилната „тигрица“ Елени Фуреира која инаку ја нарекуваат европската Бијонсе.

After the show … #mykonos #fuego

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Пејачката пред нос ја загуби победата и го освои второто место, но тоа речиси да и делува само позитивно на неа.

…. ?

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Таа секојдневно објавува фотографии на својот Инстаграм профил каде е насмеана, а своите фанови од одморот ова лето ги почести и со топлес фотографии, погледнете.

Salt in my hair and sand in my feet ?✨ #visitgreece #crete

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Bye bye Crete …. #ilovecrete #visitgreece

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Коронавирус