петок, 14. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

И еден месец по трагедијата семејството не престанува да се шокира- еве што беше пронајдено на неговиот гроб денеска (ФОТО)

И еден месец по трагедијата семејството не престанува да се шокира- еве што беше пронајдено на неговиот гроб денеска (ФОТО)
ФОТО:АЛО.рс

И еден месец по смртта на легендарниот пејач Шабан Шаулиќ обожавателите не можат да се помират со неговото ненадејно заминување од овој свет.

На гробот на фолк-пејачот осамна песна која му е посветена. Нејзините стхови дефинитивно нема да ве остават рамнодушни.

Коронавирус