вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 141
home Познати

И да се ‘руши’ светот, таа нема да се откаже од промоција на својот задник – 3 жешки пози на Ким Кардашијан

И да се ‘руши’ светот, таа нема да се откаже од промоција на својот задник – 3 жешки пози на Ким Кардашијан

Ким Кардашијан неодамна се фотографирала за да го испромовира својот бренд „Skims“, а во текот на фотографирањето таа го ‘изрекламирала’ својот задник додека плива во морето.

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан повторно го покажа својот задник додека го промовирала својот бренд, без оглед на тоа што низ целиот свет владее пандемијата коронавирус.

Ким Кардашијан се бори со продажбата на пазарот, па поради тоа продолжува да ја рекламира долната облека и додека се наоѓа во карантин со својот сопруг, раперот Кание Вест и нивните четири деца.

39-годишната старлета во средата попладне самата себе си направила добар маркетинг откако поставила сексапилни фотографии од самата себе како лежи на стомак на плажа, истакнувајќи го задникот.

На фотографијата се гледа како Ким лежи во три различни пози, а фокусот е на нејзиниот задник.

На секоја од фотографиите се гледа нејзиниот тенок струк, а на лицето има шминка во боја на кожа со нејзин потпис.

Во описот под фотографијата на Инстаграм напишала дека оваа комбинација чини 75 долари.

 

Коронавирус