сабота, 1. април 2023. Вести денес: 54
home Познати

Хурем воодушеви на црвениот килим, но потоа ја нападнаа со жестоки критики: „Боже, што си направила?“ (ФОТО)

Хурем воодушеви на црвениот килим, но потоа ја нападнаа со жестоки критики: „Боже, што си направила?“ (ФОТО)

Турската актерка Мерием Узерли, нам попозната како Хурем од ТВ серијата „Сулејман Величествениот“, се појави на црвениот тепих во Кан.

Прво се нижеа бројни комплименти и пофалби за нејзиниот изглед, но потоа следуваа критики.

Обожавателите веднаш ги забележаа нејзините пластични операции, па ја нападнаа во коментарите.

„Беше многу поубава пред операциите”, „Лицето ти е чудно”, „Боже, што си направила со усните”, „Остави го лицето и телото на мир“, „Беше прекрасна, сега си како пластична кукла” – се само дел од коментарите.