недела, 28. мај 2023. Вести денес: 9
home Познати

Хурем Султан никогаш не покажала ваков сексапил: Актерката го покажа задникот во танга (ФОТО)

Хурем Султан никогаш не покажала ваков сексапил: Актерката го покажа задникот во танга (ФОТО)

Со премиерата на комедијата „Мртвите не умираат“ на американскиот режисер Џим Џармуш, синоќа беше отворен 72-от Меѓународен филмски фестивал во Кан.

Овој значен настан во Франција ќе трае до 25-ти мај, а за Златна палма ќе се натпреварува 21 филм.

На црвениот килим се појавија голем број познати актер меѓу кои и турската актерка Мерием Узерли или попозната како Хурем Султан.

 

View this post on Instagram

 

#aboutlastnight Opening Ceremony 72.Cannes Filmfestival ? @maison_estheremaryline #cannes #cannesfilmfestival #redcarpet

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Мерием секоја година е гостинка на фестивалот, а овој пат на црвениот килим се појави во сензуална и романтична транспарентна тоалета од која се гледаше нејзиниот задник стегнат во танга корсет.

За ова свое појавување, таа се пофали на профилот на Инсатграм каде доби бројни пофалби од обожавателите.

 

View this post on Instagram

 

#aboutlastnight Opening Ceremony 72.Cannes Filmfestival ? @maison_estheremaryline #cannes #cannesfilmfestival #redcarpet

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on