понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 102
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Хурем се пофали со новиот изглед (ФОТО)

Хурем се пофали со новиот изглед (ФОТО)

Актерката Меријем Узерли , позната по улогата на Хурем во серијата ,,Сулајман Величествениот” , се пофали со новиот изглед.

Актерката се пофали со новиот имиџ. Ја скратила својата коса и ја сменила бојата во светло кафена. Актерката , која како Хурем имаше црвена коса , неколку пати од тогаш ги смени боите , така што беше блондинка , црнокоса , розева и сега кафена.

На Инстаграм објави фотографии од новата фризура , на што нејзините фанови искоментираа дека секогаш убаво изгледа , без оглед на бојата на косата или фризурата.

 

View this post on Instagram

 

👀

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Коронавирус