сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 124
home Познати

Хрватскиот пензионер кој стана хит ја покажа сопругата: „Кога ќе не видат, мислат дека таа ми е ќерка“ (ФОТО)

Хрватскиот пензионер кој стана хит ја покажа сопругата: „Кога ќе не видат, мислат дека таа ми е ќерка“ (ФОТО)

Пензионерот Талат кој стана хит за неполни 15 секунди со неговата хит изјава со недели е топ тема во целиот регион.

Во едно од многуте гостувања тој раскажа детали од неговиот приватен живот и семејството непознати за јавноста.

Тони како што повеќето го знаат вели дека неговата сопруга била најубавата жена која ја има видено.

Тој во емисијата покажал и фотографија со неговата сопруга со кого тој позира во Париз облечена во фустан купен токму од него.

-Таа сега надмина седумдесет години, но не е стара. Кога нас ќе не видат луѓето мислат дека ми е ќерка, вели Тони.

Инаку неговата сопруга е Турчинка која се вика Назли и имаат син за кого вели дека е убав на мајка му, а паметен на него.

Локални избори 2021