сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 98
home Познати

Хрватската пејачка за време на СП се соблече гола, а сега Инстаграм повторно и прогледува низ прсти (ФОТО)

Хрватската пејачка за време на СП се соблече гола, а сега Инстаграм повторно и прогледува низ прсти (ФОТО)

Хрватската пејачка Жанамари Перчиќ откако ја засака целата нација за време на СП во Русија повторно ги почести фановите.

Имено пејачката во неколку наврати по повод пласирањето на Хрватска во осминафиналето, четврт финалето, полуфиналето и финалето ги изненадуваше фановите како и целата нација соблекувајќи се дел по дел се до последното парче облека на себе.

Овој пат Жанамари не остана имуна, а да не ги почести фановите од својот годишен одмор во Хрватска, погледнете.

Коронавирус