вторник, 4. август 2020. Вести денес: 138
home Познати

Хрватската пејачка објави аматерска видео снимка од јахтата- еве што прави со сопругот кој инсистирал да се снимаат (ВИДЕО)

Хрватската пејачка објави аматерска видео снимка од јахтата- еве што прави со сопругот кој инсистирал да се снимаат (ВИДЕО)

Атрактивната хрватска пејачка Маја Шупут на својот Инстаграм профил сподели две видеа од слободниот ден кој го искористила заедно со својот сопруг.

Парот се забавувал на јахта во Хвар, а пејачката во сексапилно издание покажа како ја управува истата.

„Аматерска снимка на мојот маж“, напиша пејачката објавувајќи две видеа кои беа матни, а тоа не го забележал нејзиниот сопруг кој ја снимал како се да е во ред.

Фановите веднаш започнаа да и упатуваат коментари па и порачаа на Маја дека изгледа одлично, додека други ја прашуваа дали има дозвола за управување на јахта.

 

View this post on Instagram

 

Amaterske snimke mog muža… 🤦🏼‍♀️ Day off 😎🛥

A post shared by majasuput (@majasuput) on

Коронавирус