вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Познати

Хрватската пејачка не престанува на провоцира: Облече фустан без гаќички и ги препоти фановите „вреќа за ѓубре да облечеш ќе гориш“

Хрватската пејачка не престанува на провоцира: Облече фустан без гаќички и ги препоти фановите „вреќа за ѓубре да облечеш ќе гориш“

Познатата хрватска пејачка Лана Јурчевиќ позираше пред огледало во чуден фустан кој открива дека пејачката не носи гаќички на себе.

Под фустанот на пејачката јасно се гледа дека таа се одлучила на најхрабриот чекор за една пејачка, а тоа е да не облече гаќички на себе пред да се појави во јавноста.

Оваа нејзина фотографија предизвика илјадници лајкови, но и безброј коментари.

„Но, не е лошо за промена“, „Драга Лана, ти да ставиш и вреќа за ѓубре на себе би изгледала како од милион долари“, се само дел од коментарите кои осамнаа под нејзината фотографија, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Špekec.

A post shared by Lana Jurcevic (@lana_jurcevic) on

Коронавирус