понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Хрватската пејачка на прагот на својата пета деценија ќе стане мајка- на оваа глетка во орманот за бебето ќе и позавидат многу идни мајки

Хрватската пејачка на прагот на својата пета деценија ќе стане мајка- на оваа глетка во орманот за бебето ќе и позавидат многу идни мајки

Хрватската пејачка Маја Шупут (41) со своите фанови покажа како изгледа орманот кој го подготвува за својот син кој го очекува оваа пролет.

Имено пејачката позираше пред орманот кој е посебно изработен и дизајниран по нејзин вкус, додека играчки висеа речиси насекаде во детската соба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by majasuput (@majasuput)

Пејачката покажувајќи го полниот орман им откри на фановите дека воопшто не сака да средува ормани, но овој со задоволство го подготвува за нејзиното бебе.

Она што можеше да се забележи е дека преовладуваат нежно сините нијанси на бои на облеката, но и на речиси сите играчки и детали за бебето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by majasuput (@majasuput)

Најнови вести

Коронавирус