среда, 29. јуни 2022. Вести денес: 126
home Познати

Хрватската пејачка на 41 година ќе стане мајка- од глетката во бикини и стомак до заби фановите имаа што да видат (ФОТО)

Хрватската пејачка на 41 година ќе стане мајка- од глетката во бикини и стомак до заби фановите имаа што да видат (ФОТО)

Хрватската пејачка Маја Шупут во седмиот месец од бременоста позираше на плажа во Дубаи облечена во бикини.

Пејачката која редовно ги изненадува фановите со своите фотографии од бременоста, сега реши да откри и како навистина изгледа таа само два месеци пред породувањето и тоа ни помалку ни повеќе туку во костим за капење.

Од глетката фановите позитивно се изненадија, а голото меше е доказ колку е „порасната“ пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by majasuput (@majasuput)

Фотографијата не би била целосна доколку нејзиниот сопруг не го бакнува бремениот стомак.

Инаку пејачката има 41 година и за прв пат ќе стане мајка на момче.

Коронавирус