четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 215
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

Во живо

Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Гази Баба

home Познати

Хрватската пејачка која стана хит за време на СП позираше во тесни чипкасти гаќички: „Додека не набавам точен број ќе шетам гола“

Хрватската пејачка која стана хит за време на СП позираше во тесни чипкасти гаќички: „Додека не набавам точен број ќе шетам гола“

Хрватска пејачка Жанамари за време на Светското првенство во Русија минатат година стана вистински хит низ целиот регион откако ги бодреше репрезентативците на Хрватска во провокативни изданија.

Сега повторно е во центарот на вниманието во својата земја бидејќи на својот Инстаграм профил објави фотографија позирајќи во чипкаста долна облека.

Пејачката на фановите им порача дека во монетов позира во бројот „S бидејќи нема гаќички со бројот „M“ , а додека го добие вистинскиот број ќе остане да шета гола.

Парламентарни избори 2020