четврток, 4. март 2021. Вести денес: 135
home Познати

Хрватската пејачка и старлета позира гола во чипка и без гаќички- од овој заводлив поглед се препотија мажите (ФОТО)

Хрватската пејачка и старлета позира гола во чипка и без гаќички- од овој заводлив поглед се препотија мажите (ФОТО)

Атрактивната хрватска пејачка и старлета Нивес Целзиус (39) е една од најследените личности од Хрватска на Инстаграм, а обожува да се слика гола и во провокативни изданија.

Таа често сака да ги истакне своите атрибути, а ништо друго освен тоа не направи и на последната своја објава на Истаграм.

Имено таа позираше во чипкаст комбинезон во црна боја без гаќички на себе и заводливо гледаше во камерата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

„Неодолива си, немам зборови, очите ми испаднаа, се уште жариш и палиш“, беа само дел од коментарите под оваа нејзина објава.

Најнови вести

Коронавирус