среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 120
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home Познати

Хрватската пејачка гола во када- кога ќе видите на кое егзотично место позира ќе подзинете (ФОТО)

Хрватската пејачка гола во када- кога ќе видите на кое егзотично место позира ќе подзинете (ФОТО)

Хрватската пејачката Маја Шупут, заедно со својот сопруг се на одмор во Бали, а оттаму секојдневно споделува фотографии.

Последната објава е фотографија на која таа позира гола во када во луксузна вила.

„Вакви утра“ напиша пејачката под фотографијата во која се капе во када полна со цветови.

 

View this post on Instagram

 

Mornings like this ???

A post shared by majasuput (@majasuput) on

Најнови вести

Коронавирус