петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 119
home Познати

Хрватската пејачка ги препоти сите откако во спалната ги крена нозете: На фотографијата некој ќе го види само мојот задник, а некој…

Хрватската пејачка ги препоти сите откако во спалната ги крена нозете: На фотографијата некој ќе го види само мојот задник, а некој…

Хрватската пејачка Лана Јурчевиќ на својот Инстаграм профил објави провокативна фотографија со што ги воодушеви фановите.

Пејачката која е позната по споделувањето на приватниот живот со фановите, овој пат објави фотографија која ги препоти машките фанови на нејзиниот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

???????

A post shared by Lana Jurcevic (@lana_jurcevic) on

Имено таа објави жешка фотографија на која ги крева двете нозе нагоре.

-Некој на оваа фотографија ќе ја види мојата заиграна душа, а некој само задникот. Се е до перцепцијата, напиша Лана и собра неколку илјади лајкови за рекордно време, погледнете.

Коронавирус