понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 133
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа опасно згодно (фото)

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа опасно згодно (фото)

Ана Кокиќ по изолацијата и карантинот се одлучи на драстична промена со која ги изненади нејзините фанови.

Ана и кажа збогум на долгата коса по која беше препознатлива со години, а сега има потполно нов изглед.

Станува збор за кратка модерна фризура на која можеби не би се одлучиле многу нејзини колешки.

Пејачката со новиот изглед се пофали на социјалните мрежи.

Нејзините фанови се презадоволни од промената на Кокиќ, па ја описпаа со позитивни коментари.

Како ви се допаѓа Ана со кратка коса?

Коронавирус