петок, 17. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Холивудскиот актер Шварценегер со апел до граѓаните да останат дома: Слушајте ги експертите не мороните (ВИДЕО)

Холивудскиот актер Шварценегер со апел до граѓаните да останат дома:  Слушајте ги експертите не мороните (ВИДЕО)

Познатиот холивудски актер и поранешен гувернер на Калифорнија Арнолд Шварценегер преку социјалните мрежи испрати видео со апел да се остане доба во време на коронавирусот.

Тој преку видеото упатува апел да се остане дома. Да се слушаат експертите и да се игнорираат мороните. Ние заедно ќе го поминеме ова, вели тој.

Инаку во истото тој со моркови рани и две мали коњчиња од видот пони.

Коронавирус