среда, 8. јули 2020. Вести денес: 260
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Познати

Холивудскиот актер Шварценегер со апел до граѓаните да останат дома: Слушајте ги експертите не мороните (ВИДЕО)

Холивудскиот актер Шварценегер со апел до граѓаните да останат дома:  Слушајте ги експертите не мороните (ВИДЕО)

Познатиот холивудски актер и поранешен гувернер на Калифорнија Арнолд Шварценегер преку социјалните мрежи испрати видео со апел да се остане доба во време на коронавирусот.

Тој преку видеото упатува апел да се остане дома. Да се слушаат експертите и да се игнорираат мороните. Ние заедно ќе го поминеме ова, вели тој.

Инаку во истото тој со моркови рани и две мали коњчиња од видот пони.

Парламентарни избори 2020