недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Холивудски процент изврши самоубиство, паднал од 27 кат

Холивудски процент изврши самоубиство, паднал од 27 кат

Холивудскиот продуцент Стив Бинг почина на 56 годишна возраст по пад од 27 кат од зграда во Лос Анџелес, јавуваат американските медиуми.

Според нивните пишувања, Бинг извршил самоубиство, а страдал од депресија.

Полицијата и блиските на Бинг не ја потврдиле оваа информација.

Продуцентот имал дете со британската актерка Елизабет Харли и поранешната тенисерка Лиза Бондер.

Коронавирус