сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Холивудска убавица од Балканот: Мажите воздивнуваат по Јелена, жените по нејзиниот фустан (ФОТО)

Холивудска убавица од Балканот: Мажите воздивнуваат по Јелена, жените по нејзиниот фустан (ФОТО)

Јелена Розга недискутабилно е една од најдобро облечените хрватски ѕвезди.

42-годишната пејачка мамеше воздишки на доделувањето на наградите MAC во Белград и привлече лавина комплименти за својот стајлинг.

 

View this post on Instagram

 

Jelena Rozga #MAC2020 #StorySrbija

A post shared by Najčitaniji magazin o slavnima (@story.srbija) on

 

View this post on Instagram

 

Princess for a day ❤ @music.awards.ceremony @envyroom (hvala @hellomagazinsrbija za ?)#svetopismo #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

 

View this post on Instagram

 

eNVy room lhaljina za ? @rozgajelenaofficial ❤️/#wearing #envyroom #galadress

A post shared by eNVy room (@envyroom) on

Коронавирус