сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Хари и Меган чекаат близнаци (ВИДЕО)

Хари и Меган чекаат близнаци (ВИДЕО)

Магазинот ОК објави вест дека принцезата Меган Маркл е бремена и дека со принцот Чарлс чекаат близнаци. За радосната вест дознале на медениот месец, а прво ја споделиле со принцот Вилијам и Кејт Мидлтон.

Војвотката на Сасекс и нејзиниот сопруг се исклучително среќни. Тие не очекуваа тоа да се случи толку брзо. Тоа е големо изненадување за нив, вели ОК списанието.

Уредувачката, исто така, забележува дека Меган веќе се информира за мајчинството и постојано се консултира со Кејт Мидлтон за прашања поврзани со бременоста и породувањето.

Во Холивуд се шушка дека двојката веќе ги известила своите најблиски пријатели. Според изворот, тие официјално нема да ги објават вестите додека не помине првиот триместар.

Тие се венчаа на 19 мај. Скоро таткото на поранешната актерка рече дека неговата ќерка е подготвена и сака да стане мајка.

Qatar 2022