четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 175
home Познати

ХАОС СРЕД РЕСТОРАН: Пријовиќ го нападнала Филип пред сите!

ХАОС СРЕД РЕСТОРАН: Пријовиќ го нападнала Филип пред сите!

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ своето слободно време го поминуваат претежно со нивниот син Александар, а во петокот доцна попладнето српските папараци ги забележале во кафуле на Доржол каде пиеле вино. Забележале дека на почетокот биле во поголема друштво, а потоа останале сами. И наместо да се има нежност, се чини дека имало расправија.

Поточно, Прија му одржала предавање на својот сопруг, а како што дознавме, гардеробата што ја купила тој ден била виновна за сè.

– Долго седеа во кафулето, сигурно повеќе од два часа. Тие беа многу добро расположени и морам да ви кажам, сите беа изненадени колку добро изгледа Александра, а беше во тренерки без шминка, таа е многу убава девојка, нормална. Тие пиеја вино и разговараа, а кога друштвото замина, тие двајцата останаа уште малку. Потоа, Александра извади од торбата неколку алишта што ги купи и како што можев да слушнам, беа за некој како подарок. Филип сигурно се пошегувал и рекол дека некому не би му се допаднало и дека не требала да купи ништо. Потоа, таа реагираше малку побурно. Далеку од правење сцена, бевме многу блиску до нив, па слушнавме. Му објаснила зошто го избрала тој подарок и дека е сигурна дека не е во право во проценката. Беше слатко, тој само кимна со главата. Наскоро ги облекоа јакните и си заминаа, изјави за Стар извор кој се најде во кафуле.

Инаку, пејачот призна дека двајцата најмногу се расправаат за детето, затоа што Филип е слаб во однос на неговиот син, а Прија важи за „строг полицаец“.

Најнови вести

Коронавирус