среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 24
home Познати

Хајди Клум објави фотографија со својата ќерка, еве зошто доби негативни коментари

Хајди Клум објави фотографија со својата ќерка, еве зошто доби негативни коментари

Познатата манекенка Хајди Клум објави фотографија со својата ќерка, 16-годишна ќерка Лени Клум.

Фотографијата на Инстаграм предизвика бројни реакции откако беше споделена од тинејџерката, а потоа и нејзината 47-годишна мајка.

Коментарите беа разнолики. Едни ја реобјавуваа фотографијата со позитивни коментари, а други со осуда зошто мајка и ќерка се бакнуваат во уста.

ЕУРО 2020

Македонија