вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 199
home Познати

Хајди Клум изгледа неверојатно добро: Мажите воздивнуваат, жените завидуваат (ВИДЕО)

Хајди Клум изгледа неверојатно добро: Мажите воздивнуваат, жените завидуваат (ВИДЕО)

Манекенката Хајди Клум се приближува кон 50-тите години, но се чини дека воопшто не старее.

Русокосата 47-година Германка слави откако на суд го победи поранешниот сопруг, Сеала, кој ѝ забрани со децата да оди во Европа.

Откако се омажи за музичарот Том Каулиц, Клум сѐ повеќе е на стариот континент. Освен тоа, наскоро во Германија треба да почне да се снима шоуто „Next Top Model“, па селењето е неизбежно.

 

View this post on Instagram

 

I can’t help it but to dance in this @csiriano suit ?❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Најнови вести

Локални избори 2021