петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Познати

Хајди Клум изгледа бомбастично: Сакаше да покаже нешто друго, но сите гледаат во нејзините гради (ВИДЕО)

Хајди Клум изгледа бомбастично: Сакаше да покаже нешто друго, но сите гледаат во нејзините гради (ВИДЕО)

Славната манекенка во црвена долна облека ги покажала бујните гради.

Освен што некогашниот супермодел Хајди Клум, до неодамна и сопруга на 17 години помладиот музичар Том Каулиц, упорно ги остава без здив сите оние кои ја следат со својот одличен изглед, упорно се обидува и да ни го оттргне погледот и од нејзините атрибути. Но, тоа не и поаѓа многу од рака.

Згодната Хајди ужива во Токио, од каде со фановите споделила неколку објави од собата на високиот кат во луксузиниот хотел, а изгледа дека своето воодушевување од градот сакала да го искаже така што во објавите ја истакнувала панорамата на градот.

 

View this post on Instagram

 

LOVE YOU TOKYO ❤️ #heidiklumintimates ?

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Коронавирус