четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 134
home Познати

Гвен Стефани објави како изгледала кога не била славна, никој не ја позна (ФОТО)

Гвен Стефани објави како изгледала кога не била славна, никој не ја позна (ФОТО)

Гвен Стефани е икона од 90-тите години, чии промени на имиџот ги следевме низ годините.

Од панк со шарена коса, таа стана елегантна платинеста дива со ретро шминка.

Она што некако остана скриено беше како изгледала Гвен пред сите овие трансформации. Таа самата стави крај на шпекулациите кога објави стара фотографија.

 

View this post on Instagram

 

happy b day @ericstefanimation #ericstefani i wouldn’t be me w out u! love u!!! gx #nodoubt #ska #madness #songwriting #bigbrother gx

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

Со роденденска честитка до нејзиниот брат Ерик, таа откри дека е природна бринета. Ерик беше тој што ја убеди да се приклучи на групата No Doubt која што ја направи славна.

 

View this post on Instagram

 

@lamb #Optical 2020 Gx

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

„Ти си убава како бринета“ и „Не те препознав, но сепак си убава“, се само дел од коментарите на обожавателите.

Најнови вести

Локални избори 2021