среда, 28. јули 2021. Вести денес: 170
home Познати

„Грми како изгледа“: Новата девојка на Аца Лукас е вистинска секс бомба (ФОТО)

„Грми како изгледа“: Новата девојка на Аца Лукас е вистинска секс бомба (ФОТО)

Еден од најпознатите српски пејачи Аца Лукас овие денови е во центарот на вниманието откако ја покажа својата нова девојка која привлече особено внимание во јавноста.

Станува збор за неговата нова девојка по име Јована со која се појави на промоцијата на новиот спот на пејачката Маја Беровиќ.

Парот цело време се држеше за рака и изгледаше среќно пред многубројните луѓе, а особено привлекоа внимание откако започнаа да се бакнуваат.

Фановите на големо коментираат дека пејачот има вистинска бомба покрај себе која е сексапилна до болка.

ФОТО: ТЕЛЕГРАФ/НИКОЛА ТОМИЌ

Коронавирус