среда, 22. септември 2021. Вести денес: 9
home Познати

„Грижливата мајка не сака да си го чува синот“: Милан со шокантни обвинувања на сметка на Северина

„Грижливата мајка не сака да си го чува синот“: Милан со шокантни обвинувања на сметка на Северина

Бизнисменот Милан Поповиќ во едно интервју зборуваше за неговата поранешна сопруга Северина Којиќ и борбата за неговиот син Александар.

Тој сега обелодени шокантни тврдења, дека Северина не си го ни гледа синот.

-Секако, на Северина и беше дозволено да го види детето, инаку одамна ќе прочитавте во медиумите дека е спречена да го види Александар. Она што е интересно е дека во последните 20 месеци,  грижливата мајка воопшто не користела повеќе од половина од термините за да биде со детето. Со детето во тие периоди повторно биле некои трети лица и служби за доставување на храна. Неодамна, кога и понудив дететода биде со неа, таа ми одговори дека не е моја дадилка да го чува моето дете додека сум на пат. Па, за што зборуваме ние? За уште еден медиумски циркус кој има за цел од мајката да направи жртва, истакна тој.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Коронавирус