вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Градите веќе не и ги собира ниту во деколтиња- Сораја се појави само по градник на себе, ќе ги триете очите од нереалната глетка (ФОТО)

Градите веќе не и ги собира ниту во деколтиња- Сораја се појави само по градник на себе, ќе ги триете очите од нереалната глетка (ФОТО)

Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ по карантинот во целиот свет реши да ги наполни батериите на одмор во Монако.

Таа целиот свој одмор таму ги изненадува и почестува фановите на Инстаграм, а овој пат речиси и ги препоти со својата најнова објава.

Иако старлетата во минатото се фалеше со деколтиња со различна длабочина, овој пат се надмина себе си, па го батали сето тоа и се појави само по градник на себе.

Забавата каде била присутна Сораја сигурно била за некој степен пожешка убедени се фановите, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

#poison? ?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Најнови вести