четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Градите само што не и излегоа од минијатурното бикини – снаата на српската пејачка со македонско потекло буквално предизвика земјотрес на Инстаграм

Градите само што не и излегоа од минијатурното бикини – снаата на српската пејачка со македонско потекло буквално предизвика земјотрес на Инстаграм

Свршеницата на Мирко Шијан, синот на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска објави фотографија на социјалните мрежи која буквално предизвика вистински земјотрес.

Имено идната снаа на пејачката пред само година дена се породи, а телото сега го доведе до вистинско совршенство.

Овој пат таа се облече во минијатурно бикини покажувајќи ги облините, а коментар и остави и сестрата на Мирко, Зорана која напиша дека таа е нејзина најзгодна снаа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Потоа следуваа и бројни коментари од нејзините следбеници нарекувајќи ја таа „бомба“, „згодна“ и дека е „жена која убива како изгледа“.

Коронавирус