сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 16
home Познати

ГРАДИТЕ ПРЕД ЕКСПЛОЗИЈА: Карлеуша без прслук направи опасен потег (ФОТО+ВИДЕО)

ГРАДИТЕ ПРЕД ЕКСПЛОЗИЈА: Карлеуша без прслук направи опасен потег (ФОТО+ВИДЕО)

Популарната пејачка, Јелена Карлеуша продолжи да жари и пали по социјалните мрежи.

Имено, пејачката на социјалната мрежа на Инстаграм објави нови жешки фотографии, при што во преден план биле нејзините огромни гради.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Карлеуша за ваквата прилика беше облечена во портокалово одело, а она што најмногу им падна на очи на пошироката јавност дека пејачката не носи прслук.

Пејачката исто така објави и кратка видео снимка која исто така ја објави на социјалната мрежа.

Погледнете го видеото:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karlruša [FAN PAGE] (@karlygigastar) on

Коронавирус