вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 85
home Познати

ГРАДИТЕ НА САНДРА АФРИКА НА МЕГДАН: За 5 секунди во дури два кадра таа покажа премногу! (ФОТО)

ГРАДИТЕ НА САНДРА АФРИКА НА МЕГДАН: За 5 секунди во дури два кадра таа покажа премногу! (ФОТО)

Сандра Африка е една од најатрактивните пејачки на балканската сцена, која од самиот почеток на нејзината кариера ги покажа своите атрибути. Во новиот спот таа покажа повеќе отколку што до сега покажувала.

Многумина се навикнати Сандра да покажува каков е нејзин заштитен знак, а тоа е нејзиниот цврст задник, но овојпат, во прв план се појави нејзиното бујно деколте.

Пејачката во спорните кадри носи Деним топ, а нејзините брадавици „ѕиркаат“ во неколку наврати, додека во следен момент од топот на Сандра и испадна цела града, без цензура.

Тие кои ја сакаат Сандра кажуваат дека овие кадри „случајно останале во спотот“, но многумина се согласни дека ова е само начин да се привлече внимание.

Погледнте ги кадрите:

Коронавирус