четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 59
home Познати

Градите на Нивес со преден план штом стане од спиење

Градите на Нивес со преден план штом стане од спиење

Хрватската актерка и старлета Нивес Целзиус знае што им треба на мажите. Таа на Инстаграм објави фотографија на која позира веднаш по станување од спиење.

Секако на фотографијата во преден план се нејзините гради кои се заштитен знак. Нивес карантинот со короната го искористи за одмор а најактивно се занимаваше со вежбање и тоа по неколку часови.

Најнови вести

Коронавирус