петок, 29. јули 2022. Вести денес: 123
home Познати

Градите на мегдан: Славната пејачка во комбинација која ретко која дама би ја облекла на себе (ФОТО)

Градите на мегдан: Славната пејачка во комбинација која ретко која дама би ја облекла на себе (ФОТО)

Пејачката Кија Коцкар уживаше на забава, а нејзиниот аутфит го привлече вниманието на многумина.

Имено, таа цело време танцуваше и уживаше во вечерата, но нејзиното бујно деколте не остана незабележано.

Киа облече виолетов костим за капење, кој го комбинираше со фармерки со низок струк.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar)

Пејачката прво се снимала во станот, додека се подготвувала, а потоа ги споделила кадрите со колешката Тамара и покажала како добро се забавуваат.

Коронавирус