понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 165
home Познати

Градите на мегдан: Сестрата на фудбалерот се фотографираше на плажа пред мечот Рома- Барселона и предизвика лавина од коментари

Градите на мегдан: Сестрата на фудбалерот се фотографираше на плажа пред мечот Рома- Барселона и предизвика лавина од коментари

Фудбалерите на Рома и Барселона вечерва од 20:45 часот ќе ги одмерат силите на реванш мечот во четврт финалето во Лигата на шампионите во Рим, а мечот деновиве имаше интересна најава на социјалните мрежи.

А сето тоа се случи поради сестрата на напаѓачот на Рома, Патрик Шик.

Happy ?

A post shared by Kristyna Schickova ? (@kristynaschickova) on

Атрактивната манекенка на својот Инстаграм профил прикачи фотографии од плажа, а навивачите на Барселона веднаш започнаа со интересни коментари.

??in RED ? @atelier.flannel

A post shared by Kristyna Schickova ? (@kristynaschickova) on

Инаку Кристина обожава да прикачува провокативни фотографии на социјалните мрежи, па така и овој пат покрена лавина коментари пред мечот вечерва, погледнете.

Working hard or hardly working ? ????? #barbados #bikini #model #photoshoot

A post shared by Kristyna Schickova ? (@kristynaschickova) on

Double trouble ⏩ shooting for @lovestoriesintimates #lingerie #model #beauty

A post shared by Kristyna Schickova ? (@kristynaschickova) on

Jamaica ?? @wildfoxcouture

A post shared by Kristyna Schickova ? (@kristynaschickova) on

Најнови вести

Коронавирус