среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 15
home Познати

Градите ќе и испаднат: Кога ќе ја видите ќерката на фудбалската легенда во костим за капење ќе подзинете (ФОТО)

Градите ќе и испаднат: Кога ќе ја видите ќерката на фудбалската легенда во костим за капење ќе подзинете (ФОТО)

Ќерката на фудбалската легенда Пол Гаскоњ каде и да се појави го привлекува медиумското внимание.

Така беше и овој пат кога ќерката на фудбалерот за време на својот одмор во Дубаи го привлече вниманието со својот сексапил.

Just out here living my best life ?

A post shared by Bianca Gascoigne (@biancagascoigne1) on

Имено Бјанка на плажа се појави во црвено бикини кое наликувало како да е еден број помало, а нејзините гради речиси и да испаднале од нејзиното бикини.

Инаку Бјанка е поранешна учесничка во неколку реални шоуа и сопственичка на еден стриптиз бар во Лондон.

Morning… ? loving this tub ?

A post shared by Bianca Gascoigne (@biancagascoigne1) on

Најнови вести

Локални избори 2021